Wydarzenia

NOWOŚCI NIBE NA TARGACH INSTALACJE 2016

Na targach INSTALACJE 2016 została zaprezentowana między innymi powietrzna pompa ciepła NIBE F2120. To prawdziwa rewolucja w ogrzewaniu domów. Stanowi przełom w technologi pomp ciepła typu powietrze/woda, osiagając sezonowy wspólczynnik efektywności SCOP 5.1! Jest to produkt, który idzie jeden krok do przodu. Zmierzone wartości jakie osiąga pompa są klasą samą w sobie i jako pierwszy producent przełomuje wydajność SCOP 5,0 i temperaturze zasilania sięgającej 63 °C przy temperaturze -25 °C

Nowością jst inteligentny system grzewczo-chłodząco-wentylacyjny na bazie inwertorowej gruntowej pompy ciepła NIBE F1255 oraz rekuperatora NIBE ERS. Uzyskujemy ogrzewanie, chłodzenie, ciepłą wodę i rekuperację. Jest to najbardziej ekonomiczny i ekologiczny system, ze względu na wysoką sprawność inwertorowej gruntowej pompy ciepła o współczynniku efektywności SCOP 5,5 wg EN14825), wysoką sprawność odzysku ciepła z wentylacji w rekuperatorze (do 96%), wykorzystania darmowego dolnego źródła do pasywnego chłodzenia budynku i zerową emisję CO@ do atmosfery. Praca całego systemu, w tym rekuperatora sterowana jest za pomocą wielofunkcyjnego, intuicyjnego wyswietlacza pompy ciepła lub wirtualnie (komputer, tablet, smartfon, system inteligentnego zarządzania budynkiem) za pomocą systemu NIBE UPLIKE.

Kocioł Pellux Compact 12 kW to przede wszystkim połączenie nowatorskich rozwiązań technologicznych z nowoczesnym i eleganckim designem. Kompaktowy kształt urządzenia i niewielkie wymiary sprawiają, że idealnie wpasowuje się w małe kotłownie, tworząc tym samym nowoczesny system ogrzewania. Kocioł Pellux Compact o mocy 12 kW dedykowany jest do obiektów o powierzchni użytkowej nawet do 240 m2 (w  zależności od zapotrzebowania na ciepło budynku). Optymalna wysokość zestawu i specjalnie wyprofilowane kształty ułatwiają jego montaż oraz uzupełnienie paliwa w zasobniku (peletu).

 


  • F2120
  • F1255
  • PELLUX 12

USŁUGI INSTALACYJNE

Oferujemy usługi w zakresie projektowania, doboru i kompleksowego wykonawstwa. Wykonujemy montaż, modernizację oraz serwis kotłowni, instalacji c.o., pomp ciepła, fotowoltaiki, kolektorów słonecznych, rekuperacji i wentylacji oraz klimatyzacji

czytaj więcej >>

USŁUGI MINIKOPARKĄ 1.9 t (marki KUBOTA)

Proponujemy kompleksowe usługi projektowania oraz wykonawstwa przyłączy wodociągowych, kanalizacyjnych gazowych zewnętrznych i wewnętrznych, oczyszczalni przydomowych oraz usługi minikoparką 1,9 tony z zagęszczarką gruntu (tzw. ubijakiem)

czytaj więcej >>