O FIRMIE

Proponujemy państwu profesjonalne doradztwo inwestycyjne z kompleksową usługą począwszy od wykonania dokumentacji projektowej, kosztorysowania, nadzór budowlano-instalacyjny, doradztwo techniczne na każdym etapie budowy. 
Domeną naszej firmy jest wykonywanie usług z zakresu nowoczesnych i energooszczędnych instalacji sanitarnych, grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych w budynkach jedno i wielorodzinnych. Systemy grzewcze oparte są o wysokoefektywne tachniki spalania paliw gazowych i olejowych (kotły kondensacyjne) oraz kominki gazowe.
Obok tradycyjnych źródeł ciepła oferujemy pełen zakres urządzeń grzewczych wykorzystujących odnawialne źródła energii (OZE) takie jak instalacje pomp ciepła (pompy powietrzne i gruntowe), instalacje kolektorów słonecznych, instalacje fotowoltaiczne. Proponujemy najbardziej zaawansowany i komfortowy system wentylacji mechanicznej wyposażony w odzysk ciepła poprzez rekuperator (odzyskiwanie energii termicznej) w celu dalszego jego wykorzystania co skutkuje zmniejszeniem zużycia energii, stabilizacją temperatury pomieszczeń oraz zmniejszeniem wilgotności pomieszczeń.

Nasz zespół

IMG-20210510-WA0007

Kierownik Działu Technicznego

mgr inż. Małgorzata Niemiro

binary comment

Specjalista ds. Odnawialnych Źródeł Energii

mgr inż. Marcin Kwaskowski

DSC_0201a-1

Specjalista ds. Technicznych

Mirosław Padula

binary comment

Serwisant urządzeń, automatyk

Mariusz Suliga

binary comment

Monter instalacji sanitarnych

Paweł Zagórski

PARTNERZY

Skip to content