Wentylacja i Klimatyzacja

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła (rekuperacją) Pracujemy w oparciu o najwyższej jakości komponenty, sprawdzonych producentów:

ComairCentrale wentylacyjne z odzyskiem ciepła. (rekuperatory).

Centrale wentylacyjne serii HRUC produkowane w Holandii przez firmę COMAIR łączą zaawansowaną technikę, innowacyjne rozwiązania i prawie 40 letnie doświadczenie specjalistów.

Starannie dobrane i gruntownie testowane komponenty, przede wszystkim najnowocześniejsze wentylatory EC i aluminiowy, przeciwprądowy wymiennik ciepła stawiają centrale z rodziny HRUC wśród najlepszych urządzeń dostępnych w Europie.

www.comair.pl

Nowoczesne, superpłaskie systemy kanałów.

Uniflex

Najważniejsze zalety systemu:

  • szczelne łączenie wszystkich elementów na “klik”
  • precyzyjny montaż bez użycia specjalistycznych narzędzi
  • gwarantowana szczelność i wytrzymałość mechaniczna
  • największy wybór specjalnych kanałów wentylacyjnych Uniflexplus+: 50mm, 63mm, 75mm, 90mm oraz 52 FLAT pozwalający na dokonanie optymalnego wyboru dla Twojej instalacji wentylacyjnej.
  • powłoka antystatyczna i antybakteryjna pozwalająca zachować wymaganą czystość systemu Uniflexplus+ podczas eksploatacji
  • certyfikat higieniczny
  • bardzo dobre właściwości akustyczne i izolacyjne.

www.uniflexplus.pl

IscomKanały fabrycznie izolowane

Isocomplus+ to system fabrycznie izolowanych kanałów wentylacyjnych, kształtek i złączek, przeznaczony do budowy instalacji wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła (rekuperacją). Specjalna, warstwowa konstrukcja zapewnia doskonałe właściwości termoizolacyjne i akustyczne kanałów Isocomplus+.

www.comair.pl/isocomplus-160

Aquacom                  Gruntowy glikolowy wymiennik ciepła.

AQUACOMPLUS+ to nowoczesny gruntowy wymiennik ciepła z medium pośredniczącym (glikolem) pozwalający na wykorzystanie darmowej, odnawialnej energii do ogrzewania i schładzania powietrza.

AQUACOMPLUS+ współpracuje z systemem wentylacji mechanicznej nawiewno-wywiewnej z odzyskiem ciepła (rekuperacją) pobiera energię zawartą w gruncie przekazując ją do ogrzania powietrza w okresie zimowym lub schłodzenia pomieszczeń w okresie letnim.

www.comair.pl/aquacomplus-gruntowy-wymiennik-ciepla

HigroKanałowy nawilżacz powietrza

Higroplus+ jest inteligentnym, automatycznym urządzeniem nawilżającym, współpracującym z centralą wentylacyjną z odzyskiem ciepła. Higroplus+ monitoruje poziom wilgotności powietrza i skutecznie nawilża je nawet do poziomu 60% rH przy użyciu unikalnego systemu ruchomych lameli.

Urządzenie działa bezobsługowo, automatycznie pobiera i filtruje wodę, stabilizuje temperaturę i dezynfekuje powietrze lampą UV.

www.comair.pl/higroplus-nawilzacz-kanalowy

Do pobrania:

Higroplus informacje

Skip to content